4 Kasım Banko Maçlar – Banko Kuponlar

1.500TL Hoşgeldin Bonusu

365TL Hoşgeldin Bonusu

500TL Hoşgeldin Bonusu

Bu hafta sonu için sizlere özel hazırladığımız 4 Kasım banko maçlar ve banko maçlarımı sizinle paylaşmak istiyorum. Sizler için banko hazırladığımız kuponumuzu değerlendirebilirsiniz.

4 Kasım Banko Kuponlar

Trabzonspor Bursaspor İddaa Maç Tahmini

Maç kodu 147 olan maçın MBS sayısı ise 3.  Trabzonspor zirve yarışını sürdürmek isterken Bursaspor artık seri galibiyetlere geçmek istiyor. Trabzonspor’un ilk yarıda performansının düşük olacağını tahmin ediyor ve Bursaspor’un ilk yarıda gol atacağını ve ilk yarıyı önde kapatacağını düşünüyorum.

Manchester City Southampton  İddaa Maç Tahmini

Maç kodu 143 olan maçın MBS sayısı ise 3. City kazanırsa 2 puan farkla Liverpool’un önüne geçerek liderliği tekrar kapacak. City’nin kazanmasına tüm dünya kamuoyunda kesin gözüyle bakılıyor. Maç sonucu ve ilk yarı sonuçlarına güzel oranlar verilmediği için bu maçın ilk yarısında en az 2 gol olmasını bekleyerekten bu oranın kaçmayacağını düşünüyorum.

Montpellier Marsilya İddaa Maç Tahmini

Maç kodu 154 olan karşılaşma için MBS sayısı ise 3. Montpellier ve Marsilya için ligde zirve yarışında önemli bir karşılaşmaya çıkacak. İki takımda kontrollü top oynamasını bekliyor ve bu maçın ilk yarısında gol sesi çıkmayacağını düşünüyorum.

4 Kasım Günün İddaa Kuponu

Karşılaşma Tahmin Oran
Trabzonspor Bursaspor İY2 4.00
Manchester City Southampton İY1,5Ü 1.60
Montpellier Marsilya İY0 1.65
Misli: 100TL    Güven: %80 Toplam Oran: 4.5
Max Kazanç: 3.850,00 TL  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis