05 Mart Banko Kuponlar – Bu Kupon %90 Tutar :)

1.500TL Hoşgeldin Bonusu

700TL Hoşgeldin Bonusu

900TL Hoşgeldin Bonusu

Herkese merhaba, Öncelikle 5 mart banko kuponlar umarım herkese şans getirir, Yine yazıma bir önceki günden bahsetmek istiyorum çünkü bugünde kupon tutturduk, maşallah göz değmesin bu hafta çok süper paralar kazandık, Dün bir adet banko kupon ve bir tanede süpriz kupon paylaşmıştım, süpriz kuponumuz kaybetti ama banko kuponumuz kazandı, aşağıdaki linki tıklarsanız kazanan kuponumuzu görebilirsiniz.

5 Mart Banko Kuponlar Bakalım Bugünde Tutacak Mı?

Arkadaşlar her yazımda belirttiğim gibi biz diğer tahmin siteleri gibi çakma kuponlar paylaşmıyoruz, bankokuponlar.com sitesinde gördüğünüz tüm iddaa kuponları gerçek para basılmış kuponlardır, İsmini vermeye gerek duymadığım bir çok site şu şekilde kuponlar paylaşıyor, Örneğin: 145: 1 56: üst 175: 2 🙂 böyle iddaa kuponumu paylaşılır allah aşkına güldürmeyin, O paylaştığınız kuponları oynayan olduğunu düşünüyormusunuz? Neyse konuyu saptırmayalım, kendi konumuza geçelim.

Beyler bu yazıyı yazmaya başladığımda gece saat : 12.00 dı, şuan analiz yapamayacak kadar yorgunum, O yüzden maç analizlerimi sabah saat 10.00 ile 12.00 arası yine bu sayfada paylaşmış olacağım, Takipte kalın.

Bu arada yeni kuponların paylaşılmasını beklerken aşağıdaki kuponlar belki size biraz moral verebilir. Bu kuponlar 3 mart cuma ve 4 mart c.tesi kazandırdığımız kuponlardır, ve kendi şahsen para bastığım kuponların ekran görüntüsüdür.

Kazanan İddaa Kuponları

5 mart banko kuponlar

Kupon 2

kazanan iddaa kuponları

Googleden Gelen Aramlar: 5 mart günün banko kuponu, 5 mart banko kuponlar, 5 mart iddaa kuponu, 5 mart günün bankosu, 5 mart banko maçlar, 5 mart hazır iddaa kuponları

Güncelleme: Söz verdiğim gibi sabah yataktan kalkar kalkmaz maç analizleri yapmaya başladım ve aşağıdaki maçlardan bir banko kupon çıkardım, yalnız en baştan uyarayım 3 gündür hergün kuponumuz tutuyor ancak bu kuponda tutacak diye bir kural yok, maçları birkezde siz analiz yaparsanız çok iyi olur.

5 Mart Günün İddaa Kuponu

5 mart banko kupon

[table id=1 /]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis